LÍTÁME V TOM S ESIF

LÍTÁME V TOM S ESIF

Co je to ESIF?

Jednotka speciálních unijních sil? Ani zdaleka... ESIF neboli Evropské strukturální a investiční fondy umožňují financovat zajímavé a přínosné projekty z mnoha oblastí každodenního života v mnoha regionech Evropské unie. Evropské fondy podporují stavbu moderních škol a nemocnic, podporují tisíce projektů s cílem zlepšit životní prostředí, vytváří nová pracovní místa, nebo pomohly nakoupit moderní vlaky pro pohodlnější cestování. Za poslední roky se jedná o desítky tisíc velkých i malých projektů.

Inspirujte se, objevujte

Propagační akce „Lítáme v tom s ESIF“ představuje výběr z úspěšných projektů podpořených z evropských fondů v posledních letech napříč Českou republikou. Seznamte se a lítejte s námi! A kdo ví, třeba vás tohle setkání inspiruje nebo rozšíří zorničky z pohledu na věci, o kterých jste dosud neměli tušení.    

Bavte se, vyhrávejte

Stejně jako minulý rok jsme pro vás i letos připravili několik soutěží o atraktivní ceny. Nejdříve s námi můžete od 16. 5. až do 12. 6. 2019 hrát o 60 vstupenek na hudební festival VOTVÍRÁK 2019. Stačí pravidelně každý den sledovat facebookovou stránku Soutěžte s fondy EU, na které budou soutěže o vstupenky probíhat. O tom, co vás čeká za výhry a zážitky přímo v dějišti festivalu v prostorách naší stanové prezentace „Lítáme v tom s ESIF“ se dočtete níže v kapitole CHCI VYHRÁT VSTUPENKU, ZÍSKAT LÍTAČKU .... Tak, roztáhněte křídla a pojďte "lítat" s ESIF.

Aktuality

LANOVÁ DRÁHA PRO NÁVŠTĚVNÍKY PREZENTACE ESIF

Letos se návštěvníci naší prezentace Lítáme v tom s ESIF na festivalu VOTVÍRÁK můžou opět těšit na LANOVOU DRÁHU. Bude zase ZDARMA a delší o 20 m!

LANOVÁ DRÁHA PRO NÁVŠTĚVNÍKY PREZENTACE ESIFLANOVÁ DRÁHA PRO NÁVŠTĚVNÍKY PREZENTACE ESIF

VYHRAJTE VSTUPENKU NA FESTIVAL VOTVÍRÁK 2019

Chcete vyhrát jednu ze 60 vstupenek na letošní festival VOTVÍRÁK? Pak od 16. 5. 2019 sledujte FB stránku Soutěžte s fondy EU

VYHRAJTE VSTUPENKU NA FESTIVAL VOTVÍRÁK 2019VYHRAJTE VSTUPENKU NA FESTIVAL VOTVÍRÁK 2019

TĚŠTE SE NA PESTROU NABÍDKU ZÁŽITKŮ S ESIF NA VOTVÍRÁKU 2019

Je vám libo zdarma jízdu na lanové dráze, stylové tričko nebo polaroidovou foto-momentku? Stačí navštívit naši stanovou prezentaci Lítáme v tom s ESIF na hudebním festivalu VOTVÍRÁK.

TĚŠTE SE NA PESTROU NABÍDKU ZÁŽITKŮ S ESIF NA VOTVÍRÁKU 2019TĚŠTE SE NA PESTROU NABÍDKU ZÁŽITKŮ S ESIF NA VOTVÍRÁKU 2019

CHCI VYHRÁT VSTUPENKU, ZÍSKAT LÍTAČKU NA LANOVOU DRÁHU A TRIČKO

Vyhrát vstupenku na letošní festival VOTVÍRÁK v době od 16. 5. 2019 může každý, kdo správně odpoví na soutěžní otázku a následně bude vylosován. Soutěž o vstupenky bude probíhat na FB stránce Soutěžte s fondy EU. Ve hře je celkem 60 vstupenek, každý den losujeme dva výherce, kteří obdrží jednu vstupenku typu KOMBI. Pravidla soutěže a podrobnosti k jejímu průběhu najdete zde

Všichni návštěvníci festivalu VOTVÍRÁK 2019, kteří se zastaví v naší stanové prezentaci „Lítáme v tom s ESIF“ mohou získat parádní tričko s logem prezentace a hlavně "lítačku ESIF" na strhující jízdu lanovou dráhou, nebo volný pád z 13 m vysoké věže. Podrobnosti, jak uvedené odměny získáte, vám sdělíme přímo v našem stanu. Nezapomeňte se u nás zastavit!

Kromě výher se na palubě našeho stanu „Lítáme v tom s ESIF“ můžete těšit na zábavný znalostní kvíz a koutek s virtuální realitou, ve kterém vám nabídneme virtuální prohlídku vybranými projekty realizovanými v ČR právě díky spolupráci s ESIF. Novinkou prezentace 2019 bude INSTAKOUTEK, ve kterém vám nabídneme možnost vytisknout si fotografii na polaroidový formát. 

Pro více info sledujte naše aktuality.

CHCI VYHRÁT VSTUPENKU, ZÍSKAT LÍTAČKU NA LANOVOU DRÁHU A TRIČKO

Kontakty

Výkonný pořadatel:
TAH reklamní agentura, s.r.o.

Organizátor:
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Staroměstské náměstí 6
110 15 Praha 1

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Cookies používáme k zlepšení kvality našich webových stránek. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním. Více informacínajdete zde.