LÍTÁME V TOM S ESIF

LÍTÁME V TOM S ESIF

Co je to ESIF?

Jednotka speciálních unijních sil? Ani zdaleka... ESIF neboli Evropské strukturální a investiční fondy umožňují financovat zajímavé a přínosné projekty z mnoha oblastí každodenního života v mnoha regionech Evropské unie. Evropské fondy podporují stavbu moderních škol a nemocnic, podporují tisíce projektů s cílem zlepšit životní prostředí, vytváří nová pracovní místa, nebo pomohly nakoupit moderní vlaky pro pohodlnější cestování. Za poslední roky se jedná o desítky tisíc velkých i malých projektů.

Inspirujte se, objevujte

Propagační akce „Lítáme v tom s ESIF“ představuje výběr z úspěšných projektů podpořených z evropských fondů v posledních letech napříč Českou republikou. Seznamte se a lítejte s námi! A kdo ví, třeba vás tohle setkání inspiruje nebo rozšíří zorničky z pohledu na věci, o kterých jste dosud neměli tušení.    

Bavte se, vyhrávejte

Stejně jako minulý rok jsme pro vás i letos připravili několik soutěží o atraktivní ceny. Nejdříve s námi můžete od 16. 5. až do 14. 6. 2018 hrát o 60 vstupenek na hudební festival VOTVÍRÁK 2018. Stačí pravidelně každý den sledovat facebookovou stránku Soutěžte s fondy EU, na které budou soutěže o vstupenky probíhat. O tom, co vás čeká za výhry a zážitky přímo v dějišti festivalu v prostorách naší stanové prezentace „Lítáme v tom s ESIF“ se dočtete níže v kapitole CHCI LETENKU NA LANOVOU DRÁHU A TRIČKO. Tak, roztáhněte křídla a pojďte "lítat" s ESIF.

Aktuality

LANOVÁ DRÁHA PRO NÁVŠTĚVNÍKY PREZENTACE ESIF

Letos máme pro návštěvníky naší prezentace Lítáme v tom s ESIF na festivalu VOTVÍRÁK skvělou atrakci: LANOVOU DRÁHU! Máte se na co těšit.

LANOVÁ DRÁHA PRO NÁVŠTĚVNÍKY PREZENTACE ESIFLANOVÁ DRÁHA PRO NÁVŠTĚVNÍKY PREZENTACE ESIF

VYHRAJTE VSTUPENKU NA FESTIVAL VOTVÍRÁK

Chcete výhrát vstupenku na letošní festival VOTVÍRÁK? Pak od 16. 5. 2018 sledujte FB stránku Soutěžte s fondy EU

VYHRAJTE VSTUPENKU NA FESTIVAL VOTVÍRÁKVYHRAJTE VSTUPENKU NA FESTIVAL VOTVÍRÁK

LETOS BUDEME LÍTAT S ESIF NA FESTIVALU VOTVÍRÁK

V letošním roce se můžete těšit na naši prezentaci Lítáme v tom s ESIF, pokud navštívíte hudební festival VOTVÍRÁK.

LETOS BUDEME LÍTAT S ESIF NA FESTIVALU VOTVÍRÁKLETOS BUDEME LÍTAT S ESIF NA FESTIVALU VOTVÍRÁK

CHCI VYHRÁT VSTUPENKU, ZÍSKAT LÍTAČKU NA LANOVOU DRÁHU A TRIČKO

Vyhrát vstupenku na letošní festival VOTVÍRÁK v době od 16. 5. 2018 může každý, kdo správně odpoví na soutěžní otázku a následně bude vylosován. Soutěž o vstupenky bude probíhat na FB stránce Soutěžte s fondy EU. Ve hře je celkem 60 vstupenek, každý den losujeme dva výherce, kteří obdrží jednu vstupenku typu KOMBI. Pravidla soutěže a podrobnosti k jejímu průběhu najdete zde - odkaz na pravidla. 

Všichni návštěvníci festivalu VOTVÍRÁK 2018, kteří se zastaví v naší stanové prezentaci „Lítáme v tom s ESIF“ mohou získat parádní tričko s logem prezentace a hlavně "lítačku ESIF" na strhující jízdu lanovou dráhou, nebo volný pád z 13 m vysoké věže. Podrobnosti, jak uvedené odměny získáte, vám sdělíme přímo v našem stanu. Nezapomeňte se u nás zastavit!

Kromě výher se na palubě našeho stanu „Lítáme v tom s ESIF“ můžete těšit na zábavný znalostní kvíz a koutek s virtuální realitou, ve kterém vám nabídneme virtuální prohlídku vybranými projekty realizovanými v ČR právě díky spolupráci s ESIF.  

Pro více info sledujte naše aktuality.

CHCI VYHRÁT VSTUPENKU, ZÍSKAT LÍTAČKU NA LANOVOU DRÁHU A TRIČKO

Kontakty

Výkonný pořadatel:
TAH reklamní agentura, s.r.o.

Organizátor:
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Staroměstské náměstí 6
110 15 Praha 1

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Cookies používáme k zlepšení kvality našich webových stránek. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním. Více informacínajdete zde.