LÍTÁME V TOM S ESIF

LÍTÁME V TOM S ESIF

Co je to ESIF?

Jednotka speciálních unijních sil? Ani zdaleka... ESIF neboli Evropské strukturální a investiční fondy umožňují financovat zajímavé a přínosné projekty z mnoha oblastí každodenního života v mnoha regionech Evropské unie. Evropské fondy podporují stavbu moderních škol a nemocnic, podporují tisíce projektů s cílem zlepšit životní prostředí, vytváří nová pracovní místa, nebo pomohly nakoupit moderní vlaky pro pohodlnější cestování. Za poslední roky se jedná o desítky tisíc velkých i malých projektů.

Inspirujte se, objevujte

Propagační akce „Lítáme v tom s ESIF“ představuje výběr z úspěšných projektů podpořených z evropských fondů v posledních letech napříč Českou republikou. Seznamte se a lítejte s námi! A kdo ví, třeba vás tohle setkání inspiruje nebo rozšíří zorničky z pohledu na věci, o kterých jste dosud neměli tušení.    

Bavte se, vyhrávejte

Aby bylo "Lítání v tom s ESIF" ještě zábavnější a mělo i trochu napětí, je připraveno několik parádních soutěží. Vyhrát můžete nejen vstupenky na hudební festival ROCK FOR PEOPLE 2017, ale i let horkovzdušným balonem, tričko nebo interaktivní vrtulku. Načerpejte další podrobnosti o soutěžích, výhrách a pravidlech! Tak, roztáhněte křídla a pojďte "lítat" s ESIF.

Aktuality

Třetí den vzali návštěvníci RfP palubu letu ESIF útokem

Poslední festivalový den se u nás "netrhly dveře". Od rána proudily skupinky zájemců o naše zážitky do našeho stanu, ptaly se, diskutovaly a bavily se. Děkujeme!

Třetí den vzali návštěvníci RfP palubu letu ESIF útokemTřetí den vzali návštěvníci RfP palubu letu ESIF útokem

Trička s hashtagem měly u výherců z Instagramu "sukces"

Na naší palubě jste se fotili, přidávali foto s naším hashtagem na svůj profil a my jsme to uměli ocenit ... a podle fotografie VY taky. Děkujeme.

Trička s hashtagem měly u výherců z Instagramu Trička s hashtagem měly u výherců z Instagramu

Festivalovému nebi dominoval náš zážitkový balon

Během festivalu se na palubě balonu vystřídalo více než 150 pasažerů. Z pohledu na festival z ptačí perspektivy byli všichni unešeni ...

Festivalovému nebi dominoval náš zážitkový balonFestivalovému nebi dominoval náš zážitkový balon

CHCI SOUTĚŽIT A VYHRÁT

Všichni návštěvníci festivalu Rock for People, kteří se zastaví v našem stanu Lítáme v tom s ESIF mohou získat a vyhrát malé i velké ceny. Jak? Stavte se za námi v našem stanu a dozvíte se víc. Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích. 

A tady je soupiska naší nabídky výher, cen, odměn: vzlet horkovzdušným balonem, virtuální zážitek v našem VR koutku umístěném přímo ve stanu, dárek v podobě vrtulky, kterou když v ruce roztočíte, uletí do nebe ..., tričko s potiskem #litamevtomsesif, osvěžovač vzduchu s vrtulkou ... 

Kromě výher se na palubě našeho stanu Lítáme v tom s ESIF můžete vyfotit před fotostěnou, prohlédnout si fotografie některých našich skvělých projektů a vyzkoušet si kostým letušky nebo pilota a nechat v něm vyfotit. To bude skvělá nestárnoucí památka na letošní ročník RfP, co říkáte?

Pro více info sledujte naše aktuality zde

CHCI SOUTĚŽIT A VYHRÁT

Kontakty

Výkonný pořadatel:
TAH reklamní agentura, s.r.o.

Organizátor:
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Staroměstské náměstí 6
110 15 Praha 1

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Cookies používáme k zlepšení kvality našich webových stránek. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním. Více informacínajdete zde.